Za zábavou do Bachledky!

Obrázok používateľa admin

22. - 25. marec 2019

piatok - pondelok

Pozývame všetkých, ktorí majú chuť sa zabaviť, naučiť sa lyžovať, relaxovať a najmä stretnúť rodiny s deťmi s Downovým syndrómom na jarný štvordňový pobyt v Bachledovej doline. Okrem lyžovania či sánkovania si budete môcť oddýchnuť v hotelovom wellness, využiť krásne prechádzky po okolí vrátane chodníka v korunách stromov. Animátori Janka a Braňo pre vás opäť pripravia zábavný program a pomôžu vám s výučbou lyžovania.

Dokonalá kombinácia moderny a histórie, ideálna poloha ski in - ski out hotela priamo v centre strediska SKI a SUN BACHLEDOVA s dostupnosťou atraktivít tatranského regiónu. Nábytok s čistými líniami v tradičnom a modernom štýle dohromady je prispôsobený charakteru horského hotela a dotvára prívetivú atmosféru v harmónii s prírodou.

Program
 • diskusia na tému "Lyžovanie detí s DS"
 • karaoke/diskotéka
 • zábavný rodinný večer
 • lyžovanie, sánkovanie, prechádzky po okolí
 • výlet na chodník korunami stromov
 • v prípade nepriaznivého počasia program pre deti

Uzávierka prihlášok je už 31. januára 2019! 
Prosíme záujemcov, aby obratom vyplnili prihlášku a poslali plnú úhradu za pobyt podľa inštrukcií, ktoré prídu emailom po odoslaní formulára.
Izby sa budú zapĺňať podľa došlých vyplnených prihlášok!

CENA

Cena za pobyt na 3 noci s polpenziou vrátane vstupu do wellness: dospelí 126 Eur/os, deti do 15 rokov 105 Eur/os, deti do 3 rokov zadarmo
Pobyt je možný v izbách 2, 2+1, v rodinných izbách 2+1, 2+2 a v apartmánoch 2+2. Popis izieb https://www.hotelbachledka.sk/ubytovanie-25_07_2018_11_59/

SDS prispieva na pobyt členom SDS sumou 30 Eur. Prihlásení účastníci musia byť členmi SDS a musia mať uhradený členský príspevok na rok 2019 (a tiež predchádzajúce roky, ak boli členmi).

Cena zahrňuje:
 • ubytovanie v hoteli Bachledka www.hotelbachledka.sk 
 • polpenziu - raňajky formou bufetu a večere servírované (na výber polievka + hlavné jedlo). Možnosť diétnej stravy - označiť v prihláške.
 • lyžiarskych inštruktorov
 • vstup do wellness

Ďalšie služby, ktoré poskytuje hotel:

* servis prania * bezdrôtové pripojenie na internet v celom penzióne * trezor na izbe * minibar na izbe *  požičovňa spoločenských hier * bezplatné parkovanie * detský kútik * detské ihrisko * detské postieľky * ubytovanie pre domácich miláčikov - hotel je dog / pet friendly

Doprava: individuálna 

  Platba za pobyt: do 31. 1. 2019

  Platba

  č. účtu: VÚB 165731012/0200, IBAN: SK61 0200 0000 0001 6573 1012 (BIC: SUBASKBX)

  variabilný symbol: 201901

  účel platby: meno účastníka s DS

  Pozor! V prípade zrušenia Vašej účasti na pobyte z dôvodu ochorenia či inej náhlej udalosti vám bude platba vrátená.

  Na ďalšie otázky odpovie: Daša Krátka, tel. +421 905 395 994, e-mail: dasa.kratka@downovsyndrom.sk
  –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
  Záväzná prihláška na pobyt