plávanie

Obrázok používateľa admin

Individuálny plavecký výcvik

Ak hľadáte trénera plávania pre svoje dieťa a ste z okolia Bratislavy, dávame do pozornosti trénera Tommiho. Tommi sa dlhodobo venuje deťom a mládeži s hendikepom (DS, DMO a iné postihnutia, aj telesné). Pripravuje deti aj na súťaže. Ponúka vám svoje dlhoročné skúsenosti, citlivý individuálny prístup a tréningy prispôsobené na mieru.

Kontakt: pkelementsba@gmail.com alebo tel. +421 911 102 225

Obrázok používateľa admin

Národné plavecké preteky špeciálnych olympiád

Pozývame Vás na Národné plavecké preteky špeciálnych olympiád, ktoré sa uskutočnia 10. - 11. novembra 2016 v Bratislave. V prípade záujmu o účasť Vás prosíme o dodržanie termínu prihlásenia sa. Na Vaše otázky odpovie Róbert Demovič 0905 841 053.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Mgr. Eva Lysičanová
prezidentka SHSO

Odoberať RSS - plávanie

Fatal error: views_plugin_display::destroy(): The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition "metatag_views_plugin_display_extender_metatags" of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide an autoloader to load the class definition in /data/f/6/f69d0b58-287b-4f9e-a63f-c1d4b3dd2bfb/downovsyndrom.sk/web/v16/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286