Pozvánka na webinár

Obrázok používateľa admin

Milí rodičia, Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku v spolupráci s OZ Levanduľová cesta má pre Vás opäť zaujímavú zimnú ponuku webinára na tému: Ako podporovať zmyslové vnímanie u detí s Downovým syndrómom od raného veku. Uskutoční sa prostredníctvom online platformy Teams. Link obdržíte deň pred webinárom. Webinár je určený pre rodičov detí s Downovým syndrómom vo veku od narodenia až po predškolský vek.

Celý webinár bude trvať cca 90 min. Ak Vás téma webinára zaujala a mali by ste záujem sa prihlásiť, je potrebné vyplniť prihlášku https://forms.gle/yaz3G58HmzDS8PRA9. Vyplnením prihlášky sa záväzne registrujete a zároveň poskytnete lektorke otázky, na ktoré Vám v rámci webinára rada zodpovie. Cena pre členov SDS je zdarma.
Tešíme sa na Vašu účasť.

POZOR - počet miest obmedzený!

Foto: Kristína Styblová

Fatal error: views_plugin_display::destroy(): The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition "metatag_views_plugin_display_extender_metatags" of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide an autoloader to load the class definition in /data/f/6/f69d0b58-287b-4f9e-a63f-c1d4b3dd2bfb/downovsyndrom.sk/web/v16/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286