Vzdelávací seminár - viazané čítanie

Obrázok používateľa admin

Milí rodičia, učitelia a pedagogickí asistenti!

Naše občianske združenie Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku v spolupráci s DownSyndrom CZ pre Vás pripravilo vzdelávací odborný seminár pod názvom Viazané čitanie so špecifickým vyvodzovaním hlások.

Kedy a kde sa uskutoční seminár?

Tento seminár sa prezenčnou formou uskutoční 30. 9. 2023 (sobota) v Trenčíne - Grand Hotel na ul. Palackého. Registrácia účastníkov je možná už od 8:30 hod. na označenom mieste.

Čo získam absolvovaním semináru?

Absolvovaním semináru získate v prvom rade cenné schopnosti pri výučbe čítania, metodickú príručku a certifikát o absolvovaní vzdelávania.

Ako sa prihlásiť?

Počet miest je obmedzený max. 25 osôb. Prihlásiť sa na seminár je možné vyplnením prihlášky na: https://forms.gle/Y2QG9sBtnqhU2RgK9

Aká je výška a spôsob platby?

Platba je možná prevodom na účet, pokyny k platbe obdržíte po prihlásení sa na seminár. Prihlásiť sa je možné do 20. 9. 2023.
Cena: 45 € - v cene je zahrnuté: metodický materiál, pitný režim, občerstvenie počas prestávok.

Parkovanie: na ul. Palackého bez úhrady, príp. parkovisko na Mládežníckej ulici. Do centra mesta z neho prejdete za 5 minút. Bezplatné parkovanie je pri Mestskej plavárni, kde je k dispozícii 230 miest. Do centra odtiaľ prejdete za cca 12 minút.

V prípade akýchkoľvek informácií nás, prosím, kontaktujte na: 0908 766 537 alebo martina.stasakova@downovsyndrom.sk.

Tešíme sa na Vašu účasť!