Ponožková výzva 2021

21. marec - Svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS môžete vyjadriť aj obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí. Spoločnosť Dedoles chce prispieť k zvýšeniu povedomia o Downovom syndróme a rozhodla sa podporiť túto myšlienku kampaňou a propagáciou Svetového dňa Downovho syndrómu na svojej stránke https://www.ponozkovavyzva.sk/

ZAPOJ SA DO PONOŽKOVEJ VÝZVY AJ TY!

Zapojiť sa môžeš aj kúpou ponožiek na stránke dedoles.sk.

Z každého páru, ktorý sa predá v mesiaci marec, venuje spoločnosť Dedoles finančný príspevok Spoločnosti Downovho syndrómu.

Minulý rok sa podarilo masívnou informačnou kampaňou Ponožková výzva zasiahnuť viac ako 700 000 ľudí, sumou 8 000 € podporiť našu Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku a ďalších 2 533 € venovať spoločnosti Down Syndrome International.

Tento rok chce spoločnosť Dedoles venovať na zvýšenie povedomia a podporu ľudí s Downovým syndrómom 10% z marcového predaja ponožiek. Cieľom je podporiť šírenie povedomia o Downovom syndróme ešte viac, a to sumou 20 000 €. Z tejto sumy mieni Dedoles podporiť našu Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku čiastkou 10 000 € a zvyšok rozdeliť organizáciám Down Syndrome International a European Down Syndrome Association, ktoré poskytujú podporu organizáciám v ďalších krajinách prostredníctvom informácií, vzdelávania, koordinácie a rôznych projektov.

Minulý rok nás vďaka ponožkovej výzve finančne podporili tiež:

  

ĎAKUJEME!