4. ročník - Pohni kostrou pre ľudí s Downovým syndrómom

Obrázok používateľa admin

Na podporu Svetového dňa Downovho syndrómu (21. 3.) sme pripravili výzvu, ktorá bude prebiehať už od februára.
Bežíme, chodíme, turistikujeme, bicyklujeme, plávame, kočíkujeme, korčuľujeme... jednoducho sa presúvame z miesta na miesto akokoľvek, kedykoľvek, kamkoľvek a akýmkoľvek tempom.

Kedy: v čase od februára do októbra 2024
Prečo? Aby sme podporili Svetový deň Downovho syndrómu, Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku a ľudí s Downovým syndrómom.

Ako na to:
  1. Ľubovoľnou formu a kedykoľvek od februára do októbra sprav pohybovú aktivitu a informuj nás o nej prostredníctvom fotografie/videa na mail martina.sulova@downovsyndrom.sk alebo pošli správu cez sociálne siete https://www.facebook.com/downovsyndrom.sk, https://www.instagram.com/downovsyndrom.sk/ prípadne zdieľaj na svojom profile a označ nás tam.
  2. Pošli štartovné na podporu Spoločnosti Downovho syndrómu. Štartovné je dobrovoľné. Poteší nás príspevok v akejkoľvek výške. Ďakujeme.
  3. Zapojiť sa môžeš aj bez štartovného, avšak do zlosovania o pekné ceny budú zahrnutí len dobrovoľníci, ktorí poslali štartovné.
Dobrovoľné štartovné

č. účtu: SK61 0200 0000 0001 6573 1012
variabilný symbol: 213
suma: minimálne 5 Eur
popis: pohni kostrou + Tvoje meno

Neváhaj a zapoj sa do našej výzvy aj TY! Pomôžeš tak zviditeľniť ľudí s Downovým syndrómom a navyše budeš mať skvelý pocit z vykonanej fyzickej aktivity :-).

#pohnikostrou #wdsd #inkluzia #downovsyndrom #sds