Pozvánka na benefičný koncert „OPRI SA O MŇA“

Obrázok používateľa admin

Srdečne Vás pozývame na 6. ročník benefičného koncertu s názvom „Opri sa o mňa“  pre mentálne postihnutých a zdravotne znevýhodnených z DSS-iek v Prešovskom a Košickom samosprávnom kraji pripravovaný Občianskym združením Milan Štefánik.

Benefičný koncert sa uskutoční dňa 26. marca 2017 so vstupom od 14.00h workšopmi ZUMBA tancov a začiatkom o 15.00h koncertom v PKO Čierny orol v Prešove na Hlavnej ulici č.50.
 
V rámci podujatia sa deti i dospelí klienti s mentálnym a zdravotným postihnutím budú môcť naučiť na pripravených workšopoch latinoamerické zumba tance, maľovanie na tvár, maľovanie na drevo a na sklo, výrobu šperkov, servítková technika, maľovanie tričiek.

Na benefičný koncert sme pozvali vystúpiť bez nároku na honorár týchto umelcov:

  • Zuzana Smatanová
  • Ľudová hudba Šarišanci
  • Mafia Corner
  • Tásler Pufo Band
  • Moderuje: zabávač Richard Vrablec

Vstup od 14.00 hod. ZUMBA s Paľom

ZDARMA máte pre klientov a personál vstupné a občerstvenie na podujatí.

Žiadame Vás prosím Vás o potvrdenie Vašej účasti na podujatí a nahlásenie počtu účastníkov klientov a personálu v termíne do 19. 3.2016 na e-mail: paplonik@paplonik.com alebo telefonicky na čísle 0905 455 911, 0905 979 303.

Klienti si môžu na fandenie vyrobiť vlastné transparenty alebo mávátka s názvami účinkujúcich na koncerte, ako napr.: Zuzana Smatanová, Ľudová hudba Šarišanci, Mafia Corner, Tásler Pufo Band, zabávač Richard Vrablec, Zumba s Paľom.

Zároveň Vás chceme požiadať o prinesenie jedného výtvoru z Vašich tvorivých dielní od klientov ako formu poďakovania zúčastneným umelcom na podujatí. Nie je to podmienkou.
 
V prípade otázok sme Vám k dispozícii.

Milan Štefánik, organizátor podujatia