Fotky z pobytu v Liptovskom Jáne

Obrázok používateľa admin

Tohtoročný pobyť rodín s deťmi s Downovým syndrómom prebiehal počas druhého prázdninového týždňa v krásnom liptovskom regióne - v Liptovskom Jáne. Zúčastnilo sa ho viac než 30 rodín, spolu nás bolo viac ako 100, čo je rekordný počet za celú históriu pobytov našej spoločnosti.

Bohatý program pre všetky vekové kategórie bol zárukou, že sme si to všetci užili. Za tento skvelý týždeň patrí veľké ďakujem predovšetkým rodine Lezovcov, ktorí boli organizátormi, no tiež ďalším dobrovoľníkom, ktorí pomáhali vytvoriť perfektnú atmosféru. Ak ste sa ho zúčastnili tiež, svoje ďakujem môžete vyjadriť aj kratším či dlhším príspevkom, či už tu na stránke alebo mailom na slnecnica@downovsyndrom.sk. Vaše príspevky uverejníme v najbližšom čísle Slnečnice a oživíme si tak nezabudnuteľné zážitky.

Fotky si môžete pozrieť vo fotogalérii. Ak máte záujem o fotografie vo vyššej kvalite, prípadne o viac fotografií (áno, museli sme veľa veľa triediť, lebo fotiek bolo neúrekom), môžete si ich do 3. 8. 2016 stiahnuť z úschovne z týchto adries.

Tešíme sa na Vaše príspevky, píšte, nech vieme, že to čo robíme má zmysel robiť aj naďalej. :-)

There are 2 Comments

Obrázok používateľa majkasrnka

Aj ja ďakujem Lezovcom, ktorí to organizačne prefektne zvládli - ako vždy :-),  Evke Barlíkovej, ktorá svojou dobrou nálaldou a nekonečnou ochotou bavila deti, ale aj rodičov :-), Peťovi Filipovi, ktorý pripravil pre decká (aj rodičov) nezabudnuteľné zážitky :-), Maťke Rehákovej, ktorá neúnavne s deckami pracovala ešte aj v čase odchodu :-), Monike, ktorá spolu s Adrikou učila deti správne techniky plávania a každý deň s nimi trávila čas vo vode, Janke Langovej, ktorá nás každé ráno nabudila do ďalšieho dňa skvelou rozcvičkou a ktorá s deťmi nacvičila úžasné tanečné predstavenie :-), pani hudobníčke, ktorá dokázala deti preniesť do inej, hudbou obklopenej dimenzie :-), Daši, vám, za foto a videodokumentáciu a rozbehanie tejto stránky, no a všetkým zúčastneným, bez ktorých by ten pobyt nebol pobytom, akým bol :-)

Obrázok používateľa vierka.hendrychova

Majka,uplne ze dokonale si to napisala,naozaj skvely tyzden...cloveka velmi potesi,ked v nasom pripade po troch rokoch stretne vela znamych...a dalsich novych ludi velkej rodiny downikov :))