Členské na rok 2018

Obrázok používateľa admin

Milí členovia SDS,

ďakujeme Vám za doterajšiu priazeň a podporu, tešíme sa, že ste súčasťou našej veľkej rodiny. Radi by sme Vám pripomenuli, že ak chcete naďalej dostávať časopis Slnečnica a využívať ďalšie výhody členov SDS, nezabudnite včas uhradiť členský príspevok na rok 2018.

Počas minulého roka mali naši členovia veľa príležitostí zúčastniť sa atraktívnych podujatí. Či už to boli oslavy Dňa detí v Markíze, letný pobyt na Liptove, tábor pre dospelákov, rozlúčka s letom, jesenná párty, víkendový pobyt pre najmenších, vianočný večierok alebo príležitosť stretnúť ľudí zo šoubiznisu (napr. natáčanie s Mirom Jarošom), vždy je veľa ďalších dôvodov, prečo byť členom nášho združenia. Naše deti nás spojili a my nachádzame inšpiráciu, motiváciu a častokrát aj silu kráčať ďalej. Je dobre vedieť, že v tom nie ste sami.

Tak nezabudnite, ak chcete naďalej dostávať časopis Slnečnica a mať možnosť zúčastňovať sa rôznych zaujímavých podujatí či pobytov, uhraďte členský príspevok ešte dnes.

Suma: 20 EUR / rok
účet: SK61 0200 0000 0001 6573 1012, BIC: SUBASKBX
variabilný symbol: rok, za ktorý platíte členské
popis: Vaše meno

Informácie o úhrade členských príspevkov nájdete na tomto mieste.


Fatal error: views_plugin_display::destroy(): The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition "metatag_views_plugin_display_extender_metatags" of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide an autoloader to load the class definition in /data/f/6/f69d0b58-287b-4f9e-a63f-c1d4b3dd2bfb/downovsyndrom.sk/web/v16/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286