Hľadáme fotomodelov

Obrázok používateľa admin

Svet sa otvára aj ľuďom s Downovým syndrómom. Väčšinou k nám prichádzajú správy zo zahraničia o rôznych možnostiach uplatnenia sa ľudí s Downovým syndrómom. S radosťou vám oznamujeme, že okienko príležitostí sa otvára aj u nás. Hľadáme fotomodelov všetkých vekových kategórií!

Spoločnosť Halfpoint Images sa rozhodla zaradiť do svojho portfólia aj inkluzívne fotografie. Hľadá preto deti, mládež a dospelých, ktorí by si chceli vyskúšať prácu fotomodelov. Vítané sú milé a prirodzené typy, ktorým nerobí problém usmiať sa do objektívu. Fotografie budú zachytávať ľudí s Downovým syndrómom pri bežných činnostiach, ich štúdiu, koníčkoch, práci... Cieľom je poukázať na potenciál a schopnosti týchto ľudí a sprostredkovať spoločnosti ich skutočný obraz.

Fotenie je honorované.

Prihlasovanie na models@halfpoint.sk

O spoločnosti Halfpoint Images

HalfPoint tvorí kreatívny tím, ktorý sa venuje reklamnej fotografii a videoprodukcii. Produkujeme predovšetkým fotografie a videá pre najväčšie svetové microstock agentúry. S viac ako 30 000 fotografiami sme lídrom v produkcii komerčnej fotografie na Slovensku. Sme lokálna firma s globálnym dosahom, ktorej projekty presahujú hranice Slovenska. Náš tím fotí všetky aspekty každodenného života. S dôrazom na jedinečnosť a autenticitu, naše portfólio pútavých a kreatívnych tém denne využívajú tvorcovia médií po celom svete.