X. národné hry špeciálnych olympiád

Obrázok používateľa admin
Tím Special Olympics Slovakia Vás pozýva na X. národné hry špeciálnych olympiád, ktoré sa konajú dňa 21. - 23. 6. 2017 v olympijskom tréningovom centre x-bionic v Šamoríne. Bronzová olympijská medailistka v streľbe Danka Barteková prijala nad celým podujatím zaštitu.
 
Súťažiť bude 170 športovcov s mentálnym postihnutím v 7 olympijských športoch: atletika, plávanie, stolný tenis, tenis, gymnastika, cyklistika a unifikovaný volejbal. Pri organizácií Hier bude pomáhať 40 dobrovoľníkov z Akadémie policajného zboru a na pravidlá Hier bude dohliadať 50 rozhodcov. Otvárací ceremoniál bude moderovať herec Juraj Bača. S olympijským ohňom pobežia Danka Barteková, Filip Šebo a Marcel Matanin.
 
Na všetkých a ich výkony sa veľmi teší Tím Special Olympics Slovakia.
Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku drží športovcom palce, nech si užijú najmä radosť z pohybu a podajú svoje najlepšie výkony.
 

Fatal error: views_plugin_display::destroy(): The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class definition "metatag_views_plugin_display_extender_metatags" of the object you are trying to operate on was loaded _before_ unserialize() gets called or provide an autoloader to load the class definition in /data/f/6/f69d0b58-287b-4f9e-a63f-c1d4b3dd2bfb/downovsyndrom.sk/web/v16/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 286