Pohni kostrou pre Downov syndróm

Obrázok používateľa admin

Na podporu Svetového dňa Downovho syndrómu sme pripravili ďalšiu výzvu.
Bežíme, chodíme, turistikujeme, bicyklujeme, plávame, kočíkujeme, korčuľujeme... jednoducho sa presúvame z miesta na miesto akokoľvek, kedykoľvek, kamkoľvek a akýmkoľvek tempom.

Kedy: v čase od 1. do 31.marca 2021
Prečo? Aby sme podporili Svetový deň Downovho syndrómu, Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku a ľudí s Downovým syndrómom.

Ako na to:
  1. Zaregistruj sa TU. Registrácia je platná pre jedného účastníka. Toho budeme evidovať, ale presúvať sa môžeš s celou partiou, rodinou, kamarátmi. Do štatistiky však rátame len tvoj výkon. (Môžeš urobiť registrácie aj rodinným príslušníkom, ale každého výkon počítame samostatne).
  2. Po registrácii ti pridelíme štartovacie číslo.
  3. Vyberieš si formu, akou chceš výzvu realizovať a kedykoľvek v priebehu marca ju zrealizuješ. Môžeš sa presúvať koľkokrát chceš, kedy chceš a ako často chceš, len si svoj výkon nezabudni zaznamenať a informovať nás o ňom na mail 365@downovsyndrom.sk.
  4. Pošleš nám o svojej aktivite dôkaz: vítané sú fotografie, videá, GPR trasy... ale dôležité je zreferovať nám najmä dĺžku trate, ktorú si zdolal, aby sme vedeli výzvu vyhodnotiť.
  5. Štartovné na podporu Spoločnosti Downovho syndrómu je dobrovoľné. Poteší nás príspevok v akejkoľvek výške. Ďakujeme.
Dobrovoľné štartovné

č. účtu: SK61 0200 0000 0001 6573 1012
variabilný symbol: 213
suma: minimálne 5 Eur
popis: Tvoje meno

Na začiatku apríla vám oznámime, akú vzdialenosť sme spolu na podporu Svetového dňa Downovho syndrómu, Spoločnosti Downovho syndrómu na Slovensku a ľudí s Downovým syndrómom spoločne prekonali.

A nakoniec výzvu aj vyhodnotíme: našu špeciálnu prémiu získa účastník, ktorý prekonal najväčšiu vzdialenosť.