Ponožková výzva

21. marec - Svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS môžete vyjadriť aj obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí. Spoločnosť Dedoles chce prispieť k zvýšeniu povedomia o Downovom syndróme a rozhodla sa podporiť túto myšlienku kampaňou a propagáciou Svetového dňa Downovho syndrómu na svojej stránke https://www.dedoles.sk/inspiracie/ponozkova-vyzva

ZAPOJ SA DO PONOŽKOVEJ VÝZVY AJ TY!

Obuj si aj ty 21. marca dve odlišné ponožky, odfoť sa a zdieľaj fotku na svojich sociálnych sieťach s hashtagom #PonozkovaVyzva.

Takto spolu dokážeme šíriť porozumenie a rešpekt k rozdielnosti.

 

ĎAKUJEME!

Plagát na vytlačenie - - > TU.

Ponožková výzva 2021

21. marec - Svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS môžete vyjadriť aj obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí. Spoločnosť Dedoles chce prispieť k zvýšeniu povedomia o Downovom syndróme a rozhodla sa podporiť túto myšlienku kampaňou a propagáciou Svetového dňa Downovho syndrómu na svojej stránke https://www.ponozkovavyzva.sk/

ZAPOJ SA DO PONOŽKOVEJ VÝZVY AJ TY!

Zapojiť sa môžeš aj kúpou ponožiek na stránke dedoles.sk.

Z každého páru, ktorý sa predá v mesiaci marec, venuje spoločnosť Dedoles finančný príspevok Spoločnosti Downovho syndrómu.

Minulý rok sa podarilo masívnou informačnou kampaňou Ponožková výzva zasiahnuť viac ako 700 000 ľudí, sumou 8 000 € podporiť našu Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku a ďalších 2 533 € venovať spoločnosti Down Syndrome International.

Tento rok chce spoločnosť Dedoles venovať na zvýšenie povedomia a podporu ľudí s Downovým syndrómom 10% z marcového predaja ponožiek. Cieľom je podporiť šírenie povedomia o Downovom syndróme ešte viac, a to sumou 20 000 €. Z tejto sumy mieni Dedoles podporiť našu Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku čiastkou 10 000 € a zvyšok rozdeliť organizáciám Down Syndrome International a European Down Syndrome Association, ktoré poskytujú podporu organizáciám v ďalších krajinách prostredníctvom informácií, vzdelávania, koordinácie a rôznych projektov.

Minulý rok nás vďaka ponožkovej výzve finančne podporili tiež:

  

ĎAKUJEME!

Ponožková výzva 2020

21. marec - Svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS môžete vyjadriť aj obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí. Spoločnosť Dedoles.sk chce prispieť k zvýšeniu povedomia o Downovom syndróme a rozhodla sa podporiť túto myšlienku kampaňou a propagáciou Svetového dňa Downovho syndrómu na svojej stránke https://www.ponozkovavyzva.sk/

Kúp a obuj si ponožky aj TY!

Zapoj sa do ponožkovej výzvy i kúpou veselých ponožiek na stránke dedoles.sk

Z každého páru, ktorý sa predá v mesiaci marec, venuje spoločnosť Dedoles finančný príspevok Spoločnosti Downovho syndrómu.

Minulý rok  venovali €4.206, tento rok je cieľom čiastka €8.000! Táto suma pomôže zabezpečiť 150 deťom aktivity, ktoré prispejú k ich lepšej integrácii a plnohodnotnejšiemu životu.

Ďakujeme!

Plagát na vytlačenie <--- sem klikni

Ponožková výzva 2019

21. marec - Svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS môžete vyjadriť aj obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí. Spoločnosť Dedoles.sk chce prispieť k zvýšeniu povedomia o Downovom syndróme a rozhodla sa podporiť túto myšlienku kampaňou a propagáciou Svetového dňa Downovho syndrómu na svojej stránke. 

Zapoj sa do ponožkovej výzvy i kúpou veselých ponožiek na stránke dedoles.skZ každého predaného páru v týždni od 14. - 21. 3. venuje spoločnosť Dedoles finančný príspevok Spoločnosti Downovho syndrómu.

Cieľom je vyzbierať symbolickú čiastku 2 103 EUR.

Za túto sumu bude môcť 35 rodín so svojimi deťmi absolvovať interaktívny tábor, ktorý im pomôže k ich integrovaniu do komunity a k plnohodnotnejšiemu životu.

Plagát, ktorý si môžete vytlačiť a pomôcť šíriť túto myšlienku je na stiahnutie TU.

Ponožková výzva 2018

21. marec - Svetový deň Downovho syndrómu. Svoje sympatie a podporu ľuďom s DS môžete vyjadriť aj obutím ponožiek rôznych farieb či veľkostí. Spoločnosť Dedoles.sk chce prispieť k zvýšeniu povedomia o Downovom syndróme a rozhodla sa podporiť túto myšlienku kampaňou a propagáciou Svetového dňa Downovho syndrómu na svojej stránke. Ak si kúpite 21. 3. 2018 akékoľvek ponožky z ich e-shopu, časť výnosu pôjde Spoločnosti Downovho syndrómu. Aj takto nás môžete podporiť.

Kúpte si ponožky na dedoles.sk dňa 21. 3. a buďte "in" celý rok! 

Ďakujeme!

Plagát na stiahnutie pre tlač TU.